Ruby vs. PHP našumas

Pastaruoju metu vis girdžiu klausimą dėl Ruby našumo. Ruby ir PHP (bei kitų programavimo kalbų) našumo palyginimus galima rasti čia.


7 Responses to “Ruby vs. PHP našumas”

 1. dado1945 Says:

  Aišku čia lyginamas našumas, bet jeigu jau taip žiūrint tai reikia C++ programuoti ;) Bet klausimas kas pigiau kompiuterio vienetas ar programuotojo mėnuo.

 2. admin Says:

  Jei jau taip tai ne C++ o assembleriu =) O šie palyginimai įdomus tada, kai visi faktoriai yra maždaugi vienodi (programavimo kalbos žinojimas, reikalingų bibliotekų buvimas, platofrmos palaikymas ir t.t.)

 3. dado1945 Says:

  Pvz.: Python ir Ruby man pakankamai panašūs. Ruby turi šiek tiek ko neturi python’as (pilnas OOP) bet manęs tai kažkaip neįtikino Ruby net pabandyti :) O Python’as dar ir greitesnis :)

 4. develop Says:

  siulau parasyti posta apie “Rails Live CD” – http://www.railslivecd.org
  dar isbnandyti neturejau galimybes, bet atsiliepimai tik geri.

 5. Ruby on Rails lietuviškai » Blog Archive » Ruby on Rails live CD Says:

  […] Šiandien išbandžiau Ruby on Rails live CD (ačiū develop už nuorodą). […]

 6. Kukas Says:

  Na Ruby nashumas yra gana salyginis dalykas – kadangi jam labai paprasta parashyti paildomus modulius (seniai tokio aishkumo nesu mates) tai galima beveik viska realizuoti C kalba, o Ruby parashyti tik 3 eilutes – nashumas bus fantastishkas :)

 7. dz0 Says:

  išsamus ir nuoseklus py vs rb palyginimas
  http://www.vaporbase.com/rails-django
  4-tame žingsnyje patiko :)

  OK, I’m going to get killed for this one– Rails reminds me more of Windows. Django reminds me of Linux. Sure both are open-source, I’m not talking about that. But Windows took an early emphasis as “the any-man’s operating system”, magically hiding a lot of technical details, that’s great for many people, and very frustrating for others. Likewise, Linux is composed of many loosely coupled components, is very transparent, is lean, reliable, and frustrates the heck out of normal people. Maybe one day we’ll get the “OSX of Frameworks” which marries the best of both? :)
  http://www.vaporbase.com/postings/Rails_and_Django_-_Framework_Concept_%28part_4/15%29

Leave a Comment